Privacy Policy

Overwinnaars van de nationale vluchten 2010arrow rtl



BOURGES I - 22.05.10

Oude :
HARCHIES Christian - WARCHIN (nationaal + zone West)

VAN MECHELEN Luc - OUD-TURNHOUT (zone Midden)

GORIS Leopold - KOERSEL (zone Oost)

Jaarlingen :
VAN DE WOUWER Gaston - BERLAAR (nationaal + zone Midden)

BAERT Damien - TOURNAI (zone West)

VEULEMANS-PERILLEUX - VISSENAKEN (zone Oost)


CHATEAUROUX - 29.05.10

Oude :
DEVRIENDT Jozef - AARTRIJKE (nationaal + zone West)

DE LOOR Christ - ZOTTEGEM (zone Midden)

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (zone Oost)

Jaarlingen :

VAN DER MAELEN Sonia - ASPELARE (nationaal + zone Midden)

GEVAERT-VAN SCHOORISSE - RONSE (zone West)

HERBOTS Jo & Raf - HALLE-BOOIENHOVEN (zone Oost)


BRIVE - 29.05.10

Oude :

VAN DAMME Johan - ST.GILLIS-DENDERMONDE (nationaal + zone Midden)

DEVOS Etienne - DEERLIJK (zone West)

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (zone Oost)


MONTELIMAR- 05.06.10

Oude :

BOURLARD Etienne & René - HARVENG (nationaal + zone Midden)

NOVAK Olivier - MERBES-LE-CHATEAU (zone Oost)

BRUNEEL John - MERKEM (zone West)


CAHORS - 12.06.10

Oude :

HOUFFLIJN Patrick & Zoon - WORTEGEM-PETEGEM (nationaal + zone West)

LAURENT André - COUTURE ST.GERMAIN (zone Midden)

DUCASTEL P. & F. - BLICQUY (zone Oost)


CHATEAUROUX - 12.06.10

Oude :

SIERENS-VAN DEN BROEKE - ZWEVEGEM (nationaal + zone West)

GEERINCKX Luc, Bart, Jürgen - WOMMELGEM (zone Midden)

CARPENTIER Fernand - BOIS-D'HAINE (zone Oost)

Jaarlingen :

LEFEVRE Christiaan - VICHTE (nationaal + zone West)

VAN HOVE - UYTTERHOEVEN - PUTTE (zone Midden)

TOURNELLE Davy - RUMMEN (zone Oost)


PAU (int.) - 18.06.10

Oude :

JANS Arnould - TONGEREN (nationaal)


MONTAUBAN - 19.06.10

Oude :

VAN OIRSCHOT François - KAPELLEN (nationaal + zone Midden)

STEENBERGEN Albert & Stefan - HEKR-DE-STAD (zone Oost)

VANDEBUERIE Pierre - HARELBEKE (zone West)


ORANGE - 26.06.10

Oude :

DEROECK Luc - MANAGE (nationaal + zone Oost)

DEKEYZER Norbert - ETIKHOVE (zone West)

DE POTTER Julien - ZOTTEGEM (zone Midden)


ARGENTON - 26.06.10

Oude :

BAERT Damien - TOURNAI (nationaal + zone West)

CHRISTIAENS Francis - ZEMST (zone Midden)

HAINE Johan - HAASRODE (zone Oost)  

Jaarlingen :

VAN HERZELE André - NAZARETH (nationaal + zone West)

BLOCKX Lucien - VORST (Kempen) (zone Oost)

SITTNER PREMIER UK - MERKSPLAS (zone Midden)                      


BARCELONA (int)- 02.07.10

Oude :

VERDEYEN Bart - STEENOKKERZEEL (nationaal)

                        

SOUSTONS (int.) - 02.07.10

Jaarlingen :

VAN DER BEKEN Martine - GERAARSBERGEN (nationaal)                   


LIMOGES - 03.07.10

Oude :

DE PAUW Julien & Peter - BASSEVELDE (nationaal + zone West)

ENGELS Jos  & Jules - PUTTE (zone Midden)

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (zone Oost)


TARBES (int.) - 10.07.10

Oude :                                

MASURE Thierry & Gilles - HERINNES-LEZ-PECQ (nationaal)         


LIMOGES - 10.07.10

Jaarlingen :                         

LODEWIJCKX Ronald - TIELT (Bt) - (nationaal + zone Oost)

VANDEMAELE Wilfried - HEULE (zone West)

VAN DEN BRANDT Leon & C. - ZANDHOVEN (zone Midden)


MARSEILLE (Int.)- 17.07.10

Oude :                                    

JOOSEN Jos - BRECHT (nationaal)                                           


SOUILLAC - 17.07.10

Oude :

ALLY Norbert - AARSELE (nationaal + zone West)

VERRELST  Ludo - WILRIJK (zone Midden)

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (zone Oost)

                                                              

LIBOURNE - 24.07.10

Jaarlingen :                         

MISPELAERE Jacques & Gino - MOORSELE (nationaal + zone West)

LIMBOURG Erik - BRUSSEGEM (zone Midden)

NAVEZ-VERMEULEN - ANDERLUES (zone Oost)


NARBONNE (int) - 24.07.10

Oude :

DE COCK Marc - TEMSE (nationaal)                        


BOURGES II - 24.07.10

Jonge :

MOONENS André - STROMBEEK-BEVER (nationaal + zone Midden)                           

BATAILLE-DEVOLDER-DEPREZ - VICHTE (zone West)

JESPERS-VANDERWEGEN - HOLSBEEK (zone Oost)                            

Oude :                                    

MUREZ-MARECHAL - WADELINCOURT (nationaal + zone Midden)

REGO Guido - WIJER (zone Oost)

NOTTEBAERT Christophe - TEMPLEUVE (zone West)

Jaarlingen :                

BUVENS Roger - LOKSBERGEN (nationaal + zone Oost)

DE LAERE Maurice & Luc - ANZEGEM (zone West)

DENO-HERBOTS - LEEFDAAL (zone Midden)


PERPIGNAN (int.) - 31.07.10

Oude :                                    

BRUYNEEL Wilfried - OUDENAARDE (nationaal)                                               

                                                                             

TULLE - 31.07.10

Oude :                                    

VERRECKT-ARIEN - TESSENDERLO (nationaal + zone Oost)

HENNES Kristiaan - ROTSELAAR (zone Midden)

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (zone West)                            

Jaarlingen :

LARDINOIS Jean - MOELINGEN (nationaal + zone Oost)

SIMOENS Etienne - HANDZAME (zone West)

LUYCKX Raf & Lars - GEEL (zone Midden)                           


ARGENTON - 07.08.10

Jonge :

VANWINKEL Jef - TIELT-WINGE (nationaal + zone Oost)

LAUWERIJS-DE BIE - NIJLEN (zone Midden)

DESMEYTER-RESTIAEN - MELDEN (zone West)                        

Oude :                                    

VANDENHEEDE Freddy & Jacques - ZINGEM (nationaal + zone West)

AERTS André - HAACHT (zone Midden)

STEENBERGEN Albert & Stefan - HERK-DE-STAD (zone Oost)             

Jaarlingen :                         

VANDENABEELE Gabriel - DENTERGEM (nationaal  + zone West)

VANWINKEL Jef - TIELT-WINGE (zone Oost)

DERWA-LUXEM - HERENT (zone Midden)

               

LA SOUTERRAINE - 21.08.10

Jonge :                                   

SCHEPMANS-HAYEN - GRAZEN (nationaal + zone Oost)

VAN DE VOORDE-VERLINDEN - BAAIGEM (zone West)

LUYCKX Raf & Lars - GEEL (zone Midden)                            

Oude & jaarlingen :           

KEIRSMAKERS Louis - NIJLEN (nationaal + zone Midden)

VERMASSEN David - GAVERE (zone West)

VANLINT Michel - ZOUTLEEUW (zone Oost)        


GUERET - 04.09.10

Jonge :                                   

PLATTEEUW Kurt & Raf - OUDENAARDE (nationaal + zone West)

STEVENINCK Benny - Hamme (zone Midden)

THIBAUT-BOONS - SOMBREFFE (zone Oost)                      

Oude & jaarlingen :           

VERMASSEN David - GAVERE (nationaal + zone West)

PEETROONS Hans - HUIZINGEN (zone Midden)

JESPERS-VANDERWEGEN - HOLSBEEK (zone Oost)

               

               

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter