Privacy Policy

Overwinnaars van de nationale vluchten 2007arrow rtl



BOURGES I - 26.05.07

Oude :
TOURNELLE Davy -RUMMEN (nationaal + zone Oost)

CEUSTERS Willy - ST.KATELIJNE WAVER (zone Midden)

HAECK Bengt - RONSE (zone West)

Jaarlingen :
TOURNELLE Davy - RUMMEN (nationaal + zone Oost)

LEGIEST Romain - OOSTAKKER (zone West)

COURTMANS Paul - AFFLIGEM (zone Midden)


BRIVE - 02.06.07

Oude :
Mevr. D'HUYVETTER Alfred(wed.)- OLSENE (nationaal + zone West)

BUYL Rufin & Luc - NIEUWENHOVE (zone Midden)

DE COSTER Noë - OBAIX (zone Oost)


MONTELIMAR- 9.06.07

Oude :
ADAM Gerard & Muriel - SPRIMONT (nationaal + zone Oost)

MANNAERT Jules - LEBBEKE (zone Midden)

DE SMET André & Patrick - SEMMERZAKE (zone West)


CAHORS - 16.06.07

Oude :
PETIT Francis - BRAINE-L'ALLEUD  (nationaal +  zone Midden)

CARO Marcel - VERVIERS (zone Oost)

LEUTENEZ Marnix - KRUISHOUTEM (zone West)


PAU - 22.06.07

Oude :
VAN BALLAERT Louis - BRASSCHAAT (nationaal)


MONTAUBAN - 23.06.07

Oude :
MARIEN René - FLEMALLE (nationaal + zone Oost)

D'HONT Frans - MERENDREE (zone West)

VANDEPUTTE Père & Fils - CUESMES (zone Midden)


ORANGE - 30.06.07

Oude :
LIMBOURG Erik - BRUSSEGEM (nationaal - zone Midden)

MAASSEN Michael - EYNATTEN (zone Oost)

DE KEYZER Norbert - ETIKHOVE (zone West)


BARCELONA - 06.07.07

Oude :

HARINCK-POELMANS - GENK (nationaal)


ST.VINCENT
IRUN  - 06.07.07

Jaarlingen :
VAN OUWEKERK-DEKKERS - BRASSCHAAT (nationaal)


TARBES
  IRUN (nat.)- 15.07.07

Oude :
GOOSSENS-DRUART J.P. & Fils - HYON (nationaal + zone Midden)

KEMPENEERS Jos & Wim - NIEUWKERKEN (zone Oost)

VAN DEN ABEELE Marcel - RONSE (zone West)


MARSEILLE
  IRUN - 21.07.07

Oude :
HAEX Gustaaf -  MUNSTERBILZEN (nationaal)


ST.-VINCENT - 27.07.07

Jaarlingen :
GHION Roger - LASNE (nationaal)


NARBONNE - 28.07.07

Oude :
Wed. VANDERSPIKKEN & Zoon - HEERS (nationaal)


BOURGES II - 28.07.07

Jonge :
VERHEYDEN Robert - TIELT-WINGE (nationaal + zone Oost)

VAN DRIESSCHE François - DAKNAM (zone West)

ROZIERS Paul & Jelle - BERLAAR (zone Midden)

Oude :
JACQUEMIN François - HERVE (nationaal + zone Oost)

JANSSENS-BOEN - MOL (zone Midden)

VAN GYSEL-SMET - DE KLINGE (zone West)

Jaarlingen :
POELMANS Valère - NIEUWERKERKEN (nationaal + zone Oost)

VAN OYSTAEYEN-PICKEUR - BOECHOUT (zone Midden)

CARTEUS Georges & Fabian - RONSE (zone West)


PERPIGNAN - 04.08.07

Oude :
VANDEWALLE Vincent - HELKIJN (nationaal)

                              

ARGENTON - 11.08.07

Jonge :
DE KEYZER Marcel - MESSELBROEK  (nationaal + zone Oost)

DE VRIESE-STEVENINCK  - LOCHRISTI (zone West)

VERMEERBERGEN-VAN REET - MOL (zone Midden)

Oude :
LOOCKX Guido -TESSENDERLO (nationaal + zone Oost)

MITCHELL Martyn - HULSTE (zone West)

ROODHOOFT André - PULDERBOS (Zone Midden)

Jaarlingen :
SCHMITT Kenji  - AVERBODE (nationaal + Oost)

ALLY Norbert - AARSELE (zone West)

ENGELS J. & J. - PUTTE (zone Midden)


LA SOUTERRAINE - 25.08.07

Jonge :
MAES Willy - ZWALM (nationaal + zone West)

LAMBRECHTS-VAN SPRENGEL - HERENTALS (zone Midden)

VISSCHERS & Zoon - MAASMECHELEN (zone Oost)

Oude & jaarlingen :
STEENBERGEN A. & S. - HERK-DE-STAD (nationaal + zone Oost)

VERCAMMEN Jos - VREMDE (zone Midden)

CRUCKE Luc - ASPER (Zone West)


GUERET - 08.09.07

Jonge :
VAN HAUTE Marc - SMETLEDE (nationaal + zone Midden)

LAMON Gerard - BEVERE (zone West)

VEULEMANS André & Toon - VISSENAKEN (zone Oost)

Oude & jaarlingen :
VAN HOVE UYTTERHOEVEN - PUTTE (nationaal + zone Midden)

MAES Willy - ZWALM (zone West)

STOCKMANS Yvan - LUMMEN (zone Oost)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter