Privacy Policy

Comités van de Provinciale Entiteiten / Samengestelde Provinciale Entiteiten

Comités van de PE's/SPE's - 2018-2024 
 
VLAAMS-BRABANT
Arrondissementen BRUSSEL-HALLE-VILVOORDE
        De Bosscher Boudewijn 1980 Zemst
        Joossens Rudi 1501 Buizingen
Arrondissement LEUVEN
        Schotsmans Gerd 3272 Messelbroek
        Dardenne Daniel 3130 Begijnendijk
     
WEST-VLAANDEREN
Arrondissementen BRUGGE-ROESELARE-TIELT
        Haesaert Paul 8820 Torhout
        Verleije Davy 8340 Damme
Arrondissementen DIKSMUIDE-IEPER-KORTRIJK-OOSTENDE-VEURNE
        Logie Wim 8970 Poperinge
        Vandenberghe Dany 8550 Zwevegem
     
ANTWERPEN
Arrondissement ANTWERPEN
        Oorts Jozef 2240 Zandhoven
Arrondissement MECHELEN
        De Winter Juliaan 2860 Sint-Katelijne-Waver
        Van Vlierberghe Guido 2880 Bornem
Arrondissement TURNHOUT
        Bodengien Pascal 2440 Geel
        Bruurs Fons 2381 Weelde
        Bluekens Jan 2330  Merksplas 
LIMBURG
Arrondissement HASSELT
        Kempeneers Wim 3560 Lummen
Arrondissementen MAASEIK-TONGEREN
        Houbrechts Gino 3840 Gors-Opleeuw
        Pottel Karel 3990 Kleine-Brogel
     
OOST-VLAANDEREN
Arrondissement AALST
        De Backer Luc 9470 Denderleeuw
        Nuël Wim 9340 Lede
Arrondissementen DENDERMONDE-SINT-NIKLAAS
        Hermans Frans 9220 Moerzeke
        Van Raemdonck Gertjan 9120 Beveren-Waas
Arrondissement EEKLO-GENT
        Callebaut Guy 9310 Herdersem
        Piens Bart 9890 Gavere
Arrondissement OUDENAARDE
        D'Hondt Filip 9680 Etikhove
     
     

LUIK/NAMEN/LUXEMBURG

LUIK
Arrondissementen HOEI-VERVIERS-BORGWORM
        Darimont Emile 4801 Stembert
        Vandervost Jean 4280 Avin
Arrondissement LUIK
        Lageot Francine 4040 Herstal
     
NAMEN
Arrondissement NAMEN
        Defrene Thierry 5190 Onoz
        Deneyer Philippe 5310 Waret-la-Chaussée
Arrondissementen DINANT-PHILIPPEVILLE
        Clement Daniel 5540 Hermeton-sur-Meuse
     
LUXEMBURG
Arrondissementen AARLEN-NEUFCHATEAU-VIRTON
        Cherain Patrick 6760 Virton
        Renaux Bruno 6890 Ochamps
Arrondissementen BASTENAKEN-MARCHE-EN-FAMENNE
        Marissal Jean-Pol 6690 Vielsalm
     
HENEGOUWEN/WAALS-BRABANT
HENEGOUWEN 
Arrondissementen ATH-BERGEN-MOUSKROEN-DOORNIK
        Goulem Christian 7534 Barry
        Mayeur Jacques 7033 Cuesmes
Arrondissementen CHARLEROI-SOIGNIES-THUIN
        Lachapelle Henri 6030 Marchienne au Pont
     
WAALS-BRABANT
Arrondissement NIJVEL    
        Palm Jean-Pierre 1420 Braine-L'Alleud
        Petit Francis 1420 Braine-L'Alleud
        Sapin Denis 1315 Incourt
     

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter