Privacy Policy

Nationale kampioenschappen 2018 definitief

download blue

     
 
   
  Nationale kampioenschappen KBDB 2018    
  Championnats nationaux RFCB 2018  blank    
     
  Definitieve uitslag    
  Résultat définitif    
           
           
Algemeen Kampioenschap                                    Championnat Général 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 16 26,7317  
2 De Cock Marc Temse 16 38,8654  
3 Pollin Marc & Geert Snellegem 16 46,5890  
4 Luyckx Raf & Lars Geel 16 49,3364  
5 Vandeputte - Kubica Cuesmes 15 9,9411  
6 Vermassen David Gavere 15 23,6467  
7 Bosmans -Leekens Beverlo 15 32,6808  
8 Ameel - Vanlake Dadizele 15 35,1575  
9 Bours Peter Averbode 15 47,7147  
10 Schoors C.& A.- De Waele M. Adegem 15 61,5093  
           
Grote Fond Oude                                                     Grand Fond Vieux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Christiaens - De Smedt Dirk Pamel 6 15,0550  
2 Mortier Hendrik Sint-Kruis (Brugge) 6 15,6933  
3 Decherf Etienne Vlissegem 6 21,3084  
4 Lievens Marc Balen 6 28,2605  
5 Meirlaen Etienne Sint-Martens-Latem 6 29,1074  
6 De Smeyter - Restiaen Melden 6 32,0978  
7 De Vuyst - Gyssens Lokeren 6 32,7183  
8 Sulmon Francis Bléharies 6 35,9243  
9 Deweerdt Filip Kortemark 6 38,6362  
10 Cousaert Georges & Willems Romain Maarkedal 6 44,3779  
11 D'Hondt Freddy Overmere 6 44,7234  
12 Desbuquois F. Gebroeders Kapelle-op-den-Bos 6 45,0027  
13 Dekens Wilson Zingem 6 48,0110  
14 Struyf Francois Zandvliet 6 50,2079  
15 Jacobs Mathieu Essen 6 55,8884  
           
Grote Fond & Fond Jaarlingen                                 Grand Fond & Fond Yearlings 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Clicque Gino Wevelgem 8 19,0666  
2 Vermander Eric Oekene 8 34,1346  
3 Pollin Marc & Geert Snellegem 8 40,7899  
4 Loobuyck Jos & Jan Aalter 8 46,3997  
5 Everaert Frederik Zwijnaarde 8 52,1994  
6 De Schepper Frans & Rudy Roosdaal 8 57,9108  
7 Hebberecht Chris Evergem 8 58,8351  
8 Vlaeminck Marc Ramsel 8 58,9334  
9 Martens Dirk Meigem 8 67,6338  
10 Canion - Sobkowiak Wasmes 8 68,1492  
11 Loyson Kevin Handzame 8 71,4244  
12 Vanhaverbeke Peter Koekelare 8 72,0991  
13 Van De Walle M. & F. Munkzwalm 8 77,8722  
14 Joosen Jos Brecht 8 91,4445  
15 Coppens Michaël Moorsel 7 16,4605  
           
Fond Oude                                                                  Fond Vieux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 8 12,4343  
2 Verschoot Joel Ingelmunster 8 12,8160  
3 Pollin Marc & Geert Snellegem 8 17,1808  
4 Velghe Frans & Kris Zwevezele 8 20,0475  
5 Limbourg Erik Brussegem 8 26,8324  
6 Norman Nicolas & Filip Knokke-Heist 8 27,3706  
7 Pauwels Lucien Loppem 8 31,9160  
8 Vermander Eric Oekene 8 32,2213  
9 Vincke - Dobbelaere Beernem 8 32,9866  
10 Peeters - Van Crombruggen Nijlen 8 34,0717  
11 Vandemeulebroecke Carlos Saint-Léger 8 36,7138  
12 Everaert Frederik Zwijnaarde 8 37,4481  
13 Team De Jaeger Freddy Knesselare 8 39,7592  
14 Van Hoorenbeeck Louis Baasrode 8 41,7091  
15 Lodewijckx Ronald Tielt (Bt.) 8 43,5883  
           
Grote Halve Fond Oude                                           Grand Demi-Fond Vieux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 10 23,4509  
2 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 10 31,9901  
3 Wouters Marcel Westmalle 10 39,0002  
4 Jacobs Leon Tremelo 10 39,7023  
5 Buvens - Sleven Loksbergen 10 42,8441  
6 Steenbergen Stefan Herk-de-Stad 10 49,4054  
7 Sioen Luc & Hilde Moorslede 10 51,8815  
8 Vercammen Jos Vremde 10 53,6448  
9 Thoné Jos As 10 57,5852  
10 Verheye Rino Aalbeke 10 60,9212  
11 Jacobs Walter Oostende 10 61,5481  
12 Team De Jaeger Freddy Knesselare 10 65,5296  
13 Geerinckx Bart & Jurgen Wommelgem 10 65,8802  
14 Thoné Xavier & Maxim As 10 66,9153  
15 Kerre Rudy Berlare 10 67,3048  
           
Grote Halve Fond Jaarlingen                                  Grand Demi-Fond Yearlings 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 De Bisschop Gustaaf & Jan Asse 10 9,5236  
2 Janssens Eddy Zandhoven 10 26,3614  
3 Christiaens Luc Ooigem 10 32,7728  
4 Demely Liliane Moorsele 10 33,2527  
5 Pollin Marc & Geert Snellegem 10 41,0733  
6 De Weerd Nicole Mol 10 43,8967  
7 Wouters Jos Heist-op-den-Berg 10 54,5357  
8 Brugmans Sabrina Halen 10 54,9809  
9 Van De Walle M. & F. Munkzwalm 10 57,3785  
10 Saverwijns - Logghe Lovendegem 10 57,5846  
11 Bosmans -Leekens Beverlo 10 59,6475  
12 Deberdt Johny Oostduinkerke 10 60,0278  
13 Lannoo - Ballegeer Moerkerke 10 62,9079  
14 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 10 65,3712  
15 Platteau Ante & Tom Sint-Katherina-Lombeek 10 67,3081  
           
Jonge Duiven                                                              Pigeonneaux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Maris Jozef Itegem 6 16,9989  
2 Roox Henri & Betsy Veldwezelt 6 20,5108  
3 Roziers-Xiang Itegem 6 25,3594  
4 Christiaens Willy Geetbets 6 31,3687  
5 Van Hoof Danny Werchter 6 33,4369  
6 Geyskens Olivier Veerle 6 36,3494  
7 De Weerd Nicole Mol 6 38,5240  
8 Schroyen - Henderix Heusden-Zolder 6 39,1345  
9 Van Roy Koen Asse 6 40,1976  
10 Windmolders Robert Herk-de-Stad 6 41,4056  
11 Smits Filip & Kris Berlaar 6 42,1618  
12 Gebroeders Timmermans - Poels Schaffen 6 42,2249  
13 Cardinaels Jimmy As 6 42,7354  
14 Hermans Henri Pulle 6 44,3128  
15 Vercammen Jos Vremde 6 47,4011  
           
Jeugd                                                                           Jeunesse 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Marsille Hadrien Ophain-Bois-Seigneur-Isaac 5 0,8033  
2 Rondags Gert Grote-Spouwen  5 1,0298  
3 Harchies Cyril Warchin 5 1,8852  
4 De Bisschop Lieselotte Essene 5 2,1326  
5 Bodson Nathan Heure-le-Romain 5 3,9669  
6 Celie Elias Wachtebeke 5 5,1801  
7 Lenaers Janick Bilzen 5 5,4309  
8 Kersten Logan Ampsin 5 6,1673  
9 Chantrain Brecht Kersbeek-Miskom 5 8,2581  
10 Van Hove Bjorn Erps-Kwerps 5 9,0374  
11 Windels Elien Lochristi 5 9,7549  
12 Stessens Ines Arendonk 5 11,5535  
13 Lannoo Georg & Maxim Waarschoot 5 18,7638  
14 Daenen Viktor Velm 5 19,6688  
15 Poublon Laïs Zwevegem 5 20,5308  
16 Gebroeders Van Uffelen - Weyns Wilrijk 5 21,3340  
17 Borzsei Thomas Namur 5 22,5920  
18 Baele Xander Wetteren 5 33,0228  
19 Cretskens Brecht & Glenn Neeroeteren 5 36,0328  
20 Staveaux Jean-Baptiste Glons 5 43,9027  
21 Van Hemelryck Laurens Niel 5 53,3597  
22 Van Isacker Louis Handzame 5 54,8918  
23 Laremans Liesl Veerle 4 8,5400  
24 Quintard Thomas Kain 4 15,6108  
25 Naessens Thomas Olsene 4 46,2892  
           
Kleine Halve Fond Oude & Jaarlingen                  Petit Demi-Fond Vieux & Yearlings 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Gaie Freres La Bouverie 10 5,6321  
2 Thibaut - Boons Sombreffe 10 6,6002  
3 Degraeve Antoine Waarschoot 10 6,8530  
4 Vandeputte - Kubica Cuesmes 10 9,8540  
5 Schroeven - Hermans Molenstede 10 10,8291  
6 Leturcq - Duponchelle Wadelincourt 10 11,2111  
7 André & Jenny Dierick Rumbeke 10 11,4021  
8 Vercammen Jos Vremde 10 12,7012  
9 Mercier Jules Auvelais 10 13,4088  
10 Derwa - Luxem Herent 10 15,2115  
11 Lossignol Michel - Kemerlinckx Leon Budingen 10 15,3808  
12 Brugmans Sabrina Halen 10 16,8799  
13 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 10 17,0927  
14 Mirabelle Adrien Ghlin 10 17,2037  
15 Pauwels Etienne Kermt 10 17,2043  
16 Marsille Hadrien Ophain-Bois-Seigneur-Isaac 10 18,5000  
17 De Wilder H. & Boeykens E. Sint-Katelijne-Waver 10 19,7762  
18 Peeters - Van Crombruggen Nijlen 10 20,5247  
19 Janssens Johny Eksel 10 20,6921  
20 Monseu Benoit Arlon 10 21,7164  
21 Bodson Jean & Franck Heure-le-Romain 10 22,7620  
22 Vrancken Willy & Sandra Kuringen 10 23,5373  
23 Mariën Dirk Kapellen (Antw.) 10 24,0085  
24 Famille 3D (Delaere-De Wispelaere-Druart) Ghlin 10 24,8274  
25 Donckers Johan Grobbendonk 10 25,6312  
           
Kleine Halve Fond Jonge Duiven                            Petit Demi-Fond Pigeonneaux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Geyskens Olivier Veerle 10 21,1641  
2 Janssens Eddy Zandhoven 10 37,2591  
3 De Neve Marnick Aalter 10 49,5551  
4 Smits Ruben & Jelle Zandhoven 10 50,5320  
5 Heylen Marc Bouwel 10 54,4147  
6 Broeckx Leo - Van Hees Oud-Turnhout 10 63,6216  
7 Marclé Rudy Maldegem 10 64,6535  
8 Lambrechts Stefaan Nijlen 9 17,2567  
9 Brugmans Sabrina Halen 9 21,7564  
10 Cop M.& K. Pulderbos 9 43,2260  
11 Van Hove Romain & Christophe Zevergem 8 33,8722  
12 De Weerd Nicole Mol 8 41,9052  
13 Berckmans Roger Kortenberg 8 46,0963  
14 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 8 47,1887  
15 Hermans Ruben Kuringen 8 85,4855  
           

Snelheid Oude & Jaarlingen                                    Vitesse Vieux & Yearlings 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Dehon - Demonseau Thulin 12 7,8588  
2 Sapin Denis Incourt 12 8,8847  
3 Degraeve Antoine Waarschoot 12 9,2822  
4 Franssen Guido Ophoven 12 9,7654  
5 Hensen - Mentior Aubel 12 10,7059  
6 Beyl Pierre Wambeek 12 10,9906  
7 Van Renterghem Bernard Pipaix 12 12,4577  
8 Mercier Jules Auvelais 12 12,9396  
9 Lanoy Mehdi Thuin 12 13,1904  
10 Burniat Boris Sainte-Marie-sur-Semois 12 14,5717  
11 Neven Antoon Lummen 12 14,8312  
12 Vanmeert Roger & Koen Zelem 12 16,5792  
13 Stassen Etienne Stokkem 12 16,6752  
14 Geyselings Xavier Grobbendonk 12 18,9068  
15 Van Loock M. - De Laet J. Vilvoorde 12 20,7430  
16 Robert René & Raphael Berloz 12 21,3395  
17 Rubais Johan et jean Ecaussinnes 12 21,3624  
18 Stickers - Donckers Lille 12 21,9235  
19 Van Hertem - Schuurmans Neerpelt 12 22,5157  
20 Bodson Jean & Franck Heure-le-Romain 12 22,7584  
21 Nechelput - Cornet Kester 12 23,1776  
22 Vanlommel Willy Ranst 12 23,4992  
23 Bevers Herman Sint-Job-in-'t-Goor 12 23,8415  
24 Lauryssen Stanny Hoogstraten 12 24,0228  
25 Franken Johnny Meeuwen-Gruitrode 12 24,3608  
           
Snelheid Jonge Duiven                                            Vitesse Pigeonneaux 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ptn/Prix: coeff.:  
1 Rondags Gert Grote-Spouwen  12 9,8054  
2 Hensen - Mentior Aubel 12 15,9153  
3 Verhestraeten Sylvain Herentals 12 16,2251  
4 Vanhamel Francis Beverlo 12 18,3647  
5 Brugmans Sabrina Halen 12 19,9108  
6 Mariën Dirk Kapellen (Antw.) 12 22,6360  
7 Van Den Bulck Dirk Grobbendonk 12 24,9676  
8 Vandevelde Koen Rummen 12 26,9117  
9 Menten Henri Herselt 12 27,4483  
10 Nuyts Peter Beerse 12 28,6567  
11 Torsin -Rubais Ecaussinnes 12 31,7427  
12 Ronse Ronny Sint-Eloois-Winkel 12 33,0485  
13 Beckers Mathieu Boorsem 12 33,6214  
14 Platteau Ante & Tom Sint-Katherina-Lombeek 12 35,0610  
15 Hendrix Albert Meeuwen 12 35,3256  
16 Lambrechts Cyriel Berlaar 12 35,7084  
17 Laenen - Mariën Olen 12 36,1545  
18 Monseu Benoit Arlon 12 37,3174  
19 Raets Jean-Marie & Kenny Vliermaal 12 37,3661  
20 De Decker - De Sy Boekhoute 12 39,1167  
21 Govaerts Johan Olmen 12 40,4667  
22 Vrancken - Berden Kuringen 12 41,5732  
23 Panis Johny Herentals 12 42,0958  
24 Delbaere - Sampers Menen 12 49,7647  
25 Deprez - Bataille Zwevegem 12 49,9407  
           

As-duif Grote Fond Oude                                          As-pigeon Grand Fond Vieux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Vandeputte - Kubica Cuesmes 1003111/2016 2 0,4192
2 Limbourg Erik Brussegem 2151083/2014 2 0,4959
3 Bourgeois Pierre Izegem 3011705/2016 2 0,6258
4 De Smeyter - Restiaen Melden 4290235/2013 2 0,6992
5 Regnier Jean-Charles Pesche 8003301/2013 2 0,8357
6 Sibille Thierry Courcelles 1064683/2014 2 1,0860
7 Meirlaen Etienne Sint-Martens-Latem 4261230/2014 2 1,1593
8 De Smeyter - Restiaen Melden 4139660/2016 2 1,2722
9 Vandewalle Vincent Helkijn/Helchin 3129729/2013 2 1,6500
10 Van Olmen Jos(Bart) Broechem 6043706/2014 2 1,9801
           

As-duif Grote Fond & Fond Jaarlingen                    As-pigeon Grand Fond & Fond Yearlings 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Clicque Gino Wevelgem 3061598/2017 2 0,1442
2 Clicque Gino Wevelgem 3061793/2017 2 0,2680
3 De Schepper Willy & Geert Gooik 2009967/2017 2 0,3133
4 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3117153/2017 2 0,3427
5 Mylle Roger Bellegem 3031346/2017 2 0,4277
6 Clicque Gino Wevelgem 3061650/2017 2 0,4667
7 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 4200244/2017 2 0,5915
8 De Saer Rudi Ruiselede 3075236/2017 2 0,6257
9 Limbourg Wesley Buggenhout 4142754/2017 2 0,6496
10 Clicque Gino Wevelgem 3061563/2017 2 0,6527
11 Everaert Frederik Zwijnaarde 4183808/2017 2 0,6579
12 Norman Nicolas & Filip Knokke-Heist 3028674/2017 2 0,6877
13 Van Laer Gebroeders Pulle 6128433/2017 2 0,7097
14 Clicque Gino Wevelgem 3061517/2017 2 0,7098
15 Meirlaen Etienne Sint-Martens-Latem 4214173/2017 2 0,7755
           

As-duif All Round                                                      As-pigeon All Round 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 De Cock Marc Temse 4094340/2017 5 6,6696
2 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3117038/2017 5 14,5224
3 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3117287/2017 5 16,0000
4 Delrue Ivan en Gunnar Bovekerke 3121366/2017 4 2,4240
5 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3116410/2016 4 2,8574
6 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3115261/2015 4 2,9663
7 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3117183/2017 4 3,4461
8 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3050105/2015 4 4,3829
9 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 4062164/2017 4 4,9507
10 Vander Stichele Jan Moorslede 3027320/2013 4 5,5165
           

As-duif Fond Oude                                                    As-pigeon Fond Vieux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Verschoot Joel Ingelmunster 3004610/2014 3 0,2396
2 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 4130410/2015 3 0,5842
3 Vincke - Dobbelaere Beernem 3049856/2014 3 0,9114
4 Santens Marc & Gerard Bevere - Oudenaarde 4156079/2016 3 0,9457
5 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3050070/2015 3 1,0983
6 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 4130284/2015 3 1,1333
7 Demely Liliane Moorsele 3039664/2016 3 1,2133
8 Leclercq Roger Buissenal 1018408/2015 3 1,4098
9 Platteeuw Kurt & Raf Rumbeke 3116427/2016 3 1,4315
10 Verschoot Joel Ingelmunster 3004643/2014 3 1,5598
11 Sioen Luc & Hilde Moorslede 3034076/2014 3 1,5995
12 Wildemauwe Jacques Beernem 3049517/2016 3 1,6318
13 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 4130340/2015 3 1,7095
14 Peeters - Van Crombruggen Nijlen 6206717/2016 3 1,7658
15 Geerinckx Bart & Jurgen Wommelgem 6143490/2013 3 1,7916
           

As-duif Grote Halve Fond Oude                              As-pigeon Grand Demi-Fond Vieux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Clicque Gino Wevelgem 3144110/2016 4 0,5875
2 Van Dyck Gustaaf Rijmenam 6114465/2016 4 1,5778
3 Lequenne Olivier Pottes 1007220/2016 4 1,7649
4 Van De Wouwer Gaston Berlaar 6023127/2016 4 1,9079
5 Sioen Luc & Hilde Moorslede 3103780/2016 4 1,9361
6 Andot Victor Visé 1121486/2016 4 2,0409
7 Van Den Branden Miel Zandhoven 6078127/2016 4 2,0811
8 Sioen Luc & Hilde Moorslede 3103792/2016 4 2,1821
9 Sioen Luc & Hilde Moorslede 3103758/2016 4 2,2451
10 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 1058848/2016 4 2,5052
11 Clicque Gino Wevelgem 3107430/2016 4 2,6697
12 Thoné Xavier & Maxim As 2226316/2016 4 2,7631
13 Clicque Gino Wevelgem 3107429/2016 4 2,9238
14 Serré Rudi Loksbergen 2186095/2015 4 2,9407
15 Serré Rudi Loksbergen 2186094/2015 4 3,0582
           

As-duif Grote Halve Fond Jaarlingen                      As-pigeon Grand Demi-Fond Yearlings 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Vervaeke Roger & Jurgen Deerlijk 3094970/2017 4 0,7410
2 Demia-Hulens Oud-Heverlee 2026073/2017 4 1,1427
3 Caro Jean-Marc Verviers 1106977/2017 4 1,2180
4 Bauters Jo Gavere 4155691/2017 4 1,2916
5 Pollin Marc & Geert Snellegem 3002930/2017 4 1,3984
6 Van Oystaeyen H. & Pickeur C Boechout 6100108/2017 4 1,4740
7 Casaert-Senechal Russeignies 4062498/2017 4 1,4844
8 De Bisschop Gustaaf & Jan Asse 2033143/2017 4 1,4954
9 Brugmans Sabrina Halen 5024644/2017 4 1,6997
10 Bosmans -Leekens Beverlo 5082149/2017 4 1,7857
11 Christiaens Luc Ooigem 3113230/2017 4 2,1021
12 Clicque Gino Wevelgem 3061532/2017 4 2,1471
13 Janssens Michel Wilsele 2067301/2017 4 2,2214
14 Limbourg Erik Brussegem 2005110/2017 4 2,3252
15 Tournelle Davy Rummen 2058073/2017 4 2,5777
           

As-duif Grote Halve Fond Jonge Duiven                As-pigeon Grand Demi-Fond Pigeonneaux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Van De Wouwer Gaston Berlaar 6063796/2018 3 0,2477
2 Van Den Abbeel - Van Paesschen Lebbeke 4002189/2018 3 0,3785
3 Brugmans Sabrina Halen 5069805/2018 3 0,4245
4 Cleirbaut Kris Putte 6206367/2018 3 0,6236
5 De Troy Wim Berlaar 6060074/2018 3 1,0663
6 Vandenheede Freddy & Jacques Zingem 4097094/2018 3 1,3014
7 Brugmans Sabrina Halen 5069802/2018 3 1,4190
8 Jespers - Vanderwegen Holsbeek 2010043/2018 3 1,6961
9 Van Eynde - Goovaerts Putte 6123241/2018 3 1,7582
10 Hubrechts Tony Broekom 5051006/2018 3 1,8509
11 Maris Jozef Itegem 6062303/2018 3 1,9204
12 De Wilder Vic Berlaar 6073417/2018 3 2,2186
13 Lambrechts Carl Berlaar 6154008/2018 3 2,2486
14 De Troy Wim Berlaar 6060064/2018 3 2,5118
15 Daniels Willy Kessel 6034633/2018 3 2,5442
           

As-duif Kleine Halve Fond Oude                              As-pigeon Petit Demi-Fond Vieux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Raets Jean-Marie & Kenny Vliermaal 2249108/2016 5 1,1968
2 Canion - Sobkowiak Wasmes 1029913/2015 5 1,3771
3 Gaie Freres La Bouverie 1009047/2016 5 1,4010
4 Herbots Jo & Raf (Gebr) Halle-Booienhoven 3122016/2016 5 1,6038
5 Gaie Freres La Bouverie 1073022/2014 5 1,6277
6 Vandeputte - Kubica Cuesmes 1030224/2015 5 1,6927
7 Mercier Jules Auvelais 1121279/2014 5 1,7229
8 Badts Jan Beerzel-Putte 6065669/2016 5 1,9851
9 Pauwels Etienne Kermt 2237145/2016 5 2,0354
10 Mariën Dirk Kapellen (Antw.) 6101419/2015 5 2,0885
11 Jeunieaux Raoul Givry 1189565/2014 5 2,1885
12 T.M.T. Loft Hoeilaart 2108093/2015 5 2,2623
13 Delhez Didier Soumagne 1184649/2015 5 2,3392
14 Francois-Delporte Wadelincourt 1059053/2016 5 2,3654
15 Vanwezemael Paul Paal 2160961/2016 5 2,6017
           

As-duif Kleine Halve Fond Jaarlingen                      As-pigeon Petit Demi-Fond Yearlings 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Maris Frans Itegem 6052627/2017 5 0,7117
2 Vandeputte - Kubica Cuesmes 6209002/2017 5 0,9772
3 Thibaut - Boons Sombreffe 1143255/2017 5 1,1943
4 Degraeve Antoine Waarschoot 4195304/2017 5 1,3989
5 Vertriest Freddy Bevere 4020137/2017 5 1,5737
6 Vandeputte - Kubica Cuesmes 1028577/2017 5 1,5941
7 Lambrechts Stefaan Nijlen 6229407/2017 5 1,6124
8 Famille 3D (Delaere-De Wispelaere-Druart) Ghlin 1042141/2017 5 1,6828
9 De Bisschop Lieselotte Essene 2001195/2017 5 2,1326
10 Lambrechts Stefaan Nijlen 6229542/2017 5 2,1815
11 Vercammen Jos Vremde 6025089/2017 5 2,1897
12 Vercauteren Walter Belsele 4104571/2017 5 2,3297
13 Peeters Pintens Bastiaan Breendonk 6130517/2017 5 2,3472
14 Janssens Eddy Zandhoven 6148189/2017 5 2,5366
15 Gochet Jean Schepdaal 2006428/2017 5 2,6012
           

As-duif Kleine Halve Fond Jonge Duiven                As-pigeon Petit Demi-Fond Pigeonneaux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Lambrechts Stefaan Nijlen 6156231/2018 4 1,1173
2 Horemans Georges Herselt 6094126/2018 4 1,3557
3 Geyskens Olivier Veerle 6213024/2018 4 1,5744
4 Hermans Henri Pulle 6194572/2018 4 1,8260
5 Brugmans Sabrina Halen 5069820/2018 4 2,2533
6 Van De Velde Firmin Bassevelde 4197307/2018 4 2,6880
7 Logie Filip Roeselare 3053950/2018 4 2,8149
8 Van Den Brande Jozef Westerlo 6200534/2018 4 2,9924
9 Van Ostaeyen Francois Westmalle 6230855/2018 4 4,3560
10 Buyck Marc Lendelede 3062431/2018 4 4,7369
11 Cop M.& K. Pulderbos 6143053/2018 4 4,9707
12 Lambrechts Stefaan Nijlen 6156303/2018 4 5,1764
13 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 1029752/2018 4 5,5314
14 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 1029731/2018 4 5,5913
15 Murez - Marichal Albert Wadelincourt 1029754/2018 4 5,7567
           

As-duif Snelheid Oude                                              As-pigeon Vitesse Vieux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Coninx Frederik Ulbeek 2205022/2016 6 1,3325
2 Sapin Denis Incourt 4094982/2015 6 1,3739
3 Vanmeert Roger & Koen Zelem 2172288/2016 6 1,5107
4 Vanlommel Willy Ranst 6240670/2016 6 1,7058
5 Hensen - Mentior Aubel 1146670/2016 6 1,8326
6 Standaert Gustaaf Heist-aan-Zee 3075581/2015 6 1,9165
7 Burniat Boris Sainte-Marie-sur-Semois 1173440/2015 6 2,1936
8 Franssen Guido Ophoven 2256611/2016 6 2,2433
9 Franken Johnny Meeuwen-Gruitrode 2256857/2015 6 2,4943
10 Sapin Denis Incourt 1095345/2015 6 2,6577
11 Vercaigne Marcel Tertre 1066986/2016 6 2,7725
12 Jans Peter Zolder 2250825/2015 6 2,8822
13 Laermans Jos Lubbeek 2051864/2015 6 3,0670
14 Stakenborg Peter Neeroeteren 2209269/2015 6 3,0819
15 Dehon - Demonseau Thulin 1054129/2016 6 3,1108
16 Franssen Guido Ophoven 2265805/2015 6 3,2014
17 Sapin Denis Incourt 1095320/2015 6 3,2111
18 Dehon - Demonseau Thulin 1053968/2016 6 3,2208
19 Burniat Boris Sainte-Marie-sur-Semois 1173448/2015 6 3,5410
20 Lesire Thibaud Champion 1167886/2015 6 3,6204
           

As-duif Snelheid Jaarlingen                                      As-pigeon Vitesse Yearlings 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Mercier Jules Auvelais 1143822/2017 6 0,8141
2 Dehon - Demonseau Thulin 1019414/2017 6 1,3666
3 Franssen Guido Ophoven 5112352/2017 6 1,5913
4 Geyselings Xavier Grobbendonk 6128262/2017 6 1,7998
5 Vanmeert Roger & Koen Zelem 5024089/2017 6 2,1897
6 Beyl Pierre Wambeek 2008418/2017 6 2,2589
7 Degraeve Antoine Waarschoot 4195330/2017 6 2,3158
8 Stassen Etienne Stokkem 5097311/2017 6 2,4232
9 Sapin Denis Incourt 1126437/2017 6 2,5721
10 Dehon - Demonseau Thulin 1019427/2017 6 2,5971
11 Franken Johnny Meeuwen-Gruitrode 5114699/2017 6 2,6822
12 Vrancken - Berden Kuringen 6214606/2017 6 2,7930
13 Lanoy Mehdi Thuin 1058168/2017 6 2,8233
14 Rubais Johan et jean Ecaussinnes 6052440/2017 6 2,8846
15 Hensen - Mentior Aubel 1113624/2017 6 2,9177
16 Cuylaerts Jozef Herentals 6060862/2017 6 3,0267
17 Mees Jan Heverlee 2087314/2017 6 3,2840
18 Nuyts - Steurs Geel 6237887/2017 6 3,3508
19 Dehon - Demonseau Thulin 1019401/2017 6 3,6239
20 Panis Johny Herentals 6216330/2017 6 3,6780
           

As-duif Snelheid Jonge Duiven
As-pigeon Vitesse Pigeonneaux 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Rondags Gert Grote-Spouwen  5117610/2018 6 1,2201
2 Monseu Benoit Arlon 1102030/2018 6 1,6230
3 Cools Jos Grobbendonk 6167718/2018 6 1,6403
4 Rogiers André Schepdaal 2024842/2018 6 2,0265
5 Van Den Bergh Emiel Londerzeel 2052744/2018 6 2,2574
6 Van Den Bulck Dirk Grobbendonk 6168512/2018 6 2,4049
7 Rondags Gert Grote-Spouwen  5117600/2018 6 2,6227
8 Beckers Mathieu Boorsem 5107809/2018 6 2,6564
9 Stevens - Luyten Nijlen 6155546/2018 6 2,7386
10 Rondags Gert Grote-Spouwen  5117588/2018 6 2,7582
11 Stijleman Frans Kapellen (Antw.) 6198865/2018 6 2,8780
12 Ronse Ronny Sint-Eloois-Winkel 3006304/2018 6 3,0389
13 Brugmans Sabrina Halen 5069875/2018 6 3,3338
14 Dhont Dries Oedelem 3103074/2018 6 3,7597
15 Brugmans Sabrina Halen 5069827/2018 6 3,9243
16 Callewaert Eric Lichtervelde 3051950/2018 6 3,9260
17 Hensen - Mentior Aubel 1149614/2018 6 3,9369
18 Wasteels Luc Geraardsbergen 4131405/2018 6 4,0188
19 Vanthorre Stefaan Torhout 3040384/2018 6 4,0665
20 Claes Raf Herentals 6047201/2018 6 4,1176
           
Criterium Jeugdclubs (6 tem 20)                     Critérium Club des jeunes (6 à 20) 2018:        
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 De Bisschop Lieselotte Essene 2001195/2017 3 1,0651
2 Celie Elias Wachtebeke 4106211/2018 3 1,6987
3 Uytterhoeven Mirthe Opglabbeek 5074813/2017 3 1,7492
4 Lenaers Janick Bilzen 5042901/2018 3 1,8710
5 Platteau Niel & Mats Wambeek 2058001/2018 3 2,1760
6 Gebroeders Van Uffelen - Weyns Wilrijk 6222804/2018 3 3,8450
7 Harchies Cyril Warchin 1028361/2018 3 3,8530
8 Windels Elien Lochristi 4081803/2016 3 4,7033
9 Van Hove Bjorn Erps-Kwerps 2016042/2018 3 5,4443
10 Baele Xander Wetteren 4076162/2016 3 6,2770
11 Poublon Laïs Zwevegem 3079186/2018 3 6,9453
12 Kersten Logan Ampsin 1134201/2018 3 7,2444
13 Cretskens Brecht & Glenn Neeroeteren 5046677/2018 3 11,9723
14 Lannoo Georg & Maxim Waarschoot 4105325/2018 3 13,3012
15 Coremans Yvanhoé Andoy 1107946/2018 3 30,9474
16 Blancquaert Amy Erembodegem 4140327/2018 2 6,7329
           

Criterium Jeugdclubs (21 tem 30)                            Critérium Club des jeunes (21 à 30) 2018:

       
Nr.: Naam/Nom: Gemeente/Commune: Ringnummer/Bague: Ptn/Prix: coeff.:
1 Rondags Gert Grote-Spouwen  5117610/2018 3 0,1793
2 Bodson Nathan Heure-le-Romain 1109236/2017 3 1,5402
3 Otte Michaël Sint-Lievens-Houtem 4073640/2018 3 1,6546
4 Herbots Kobe en Kato Velm 6058619/2018 3 1,7638
5 Chantrain Brecht Kersbeek-Miskom 2033101/2018 3 4,5088
6 Vandeverre -Seys Roeselare 3014426/2018 3 6,2503
7 Naessens Thomas Olsene 4079404/2018 3 6,8833
8 Verhagen Thomas Ravels 6182176/2015 3 10,8059
9 Stessens Ines Arendonk 6236016/2018 3 12,2192
10 Cans Simon Laar 2021129/2018 3 15,7990
11 Laremans Liesl Veerle 6212589/2018 3 29,2554
12 Van Hemelryck Laurens Niel 6209608/2018 3 34,9224
13 De Bock Jelle Kluisbergen 4016515/2017 2 1,2929
14 Verhoeven Tessa Ravels 6106330/2018 2 24,0894
15 De Mey Henderique Bossuit 3023709/2018 2 35,0113
16 Deneys Dimitri Liedekerke 2057633/2015 1 0,7937
           
  Felicitaties voor de kampioenen ! Félicitations aux champions !        
           
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter